LT1021DCS8-10#TR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LT1021DCS8-10#TR
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LT1021DCS8-10#TR Current - Cathode: - Current - Output: 10mA Current - Quiescent: 1.70mA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Reference Type: Series, Shunt Series: - Temperature Coefficient: 20ppm/?°C Tolerance: ?±50mV Voltage - Input: 11.5 ~ 40 V Voltage - Output: 10V